Műszaki adatok
| Tömeg | 0.105 kg |
|---|---|
| Méretek | 385 x 390 x 305 mm |
| EAN | 5998607351708 |
| Heading | 3922900000 |
| Becsatlakozás mérete | Ø64 MM |
| Elfolyás Mérete | Ø32 MM |
| Szín. | Fehér |
| Anyagjellemző | műanyag (P.P.) |
| Bűzzár | vízbűzzár |
| Szifon típusa | kondenzvíz szifon |
| Tömeg | 0.105 kg |
|---|---|
| Méretek | 385 x 390 x 305 mm |
| EAN | 5998607351708 |
| Heading | 3922900000 |
| Becsatlakozás mérete | Ø64 MM |
| Elfolyás Mérete | Ø32 MM |
| Szín. | Fehér |
| Anyagjellemző | műanyag (P.P.) |
| Bűzzár | vízbűzzár |
| Szifon típusa | kondenzvíz szifon |
| Tömeg | 0.2 kg |
|---|
Folyadék adalékok
Folyadék adalékok
Elzáró szerelvények
Iszapleválasztó
Folyadék adalékok
Csempeszelep
Folyadék adalékok
Folyadék adalékok