Műszaki adatok
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Méretek | 600 x 400 x 430 mm |
| EAN | 5998607353788 |
| Becsatlakozás mérete | G 6/4″ |
| Elfolyás Mérete | Ø40 MM |
| Szín. | Fehér, Fekete |
| Anyagjellemző | Gumi, műanyag (P.P.) |
| Bűzzár | vízbűzzár |
| Szifon típusa | kádszifon, zuhanytálca szifon |
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|---|
| Méretek | 600 x 400 x 430 mm |
| EAN | 5998607353788 |
| Becsatlakozás mérete | G 6/4″ |
| Elfolyás Mérete | Ø40 MM |
| Szín. | Fehér, Fekete |
| Anyagjellemző | Gumi, műanyag (P.P.) |
| Bűzzár | vízbűzzár |
| Szifon típusa | kádszifon, zuhanytálca szifon |
| Tömeg | 0.2 kg |
|---|
Folyadék adalékok
Csempeszelep
Folyadék adalékok
Elzáró szerelvények
Folyadék adalékok
Csempeszelep
Elzáró szerelvények
Folyadék adalékok