Műszaki adatok
| Tömeg | 0.194 kg |
|---|---|
| Méretek | 395 x 790 x 305 mm |
| EAN | 5998607353610 |
| Elfolyás Mérete | G 6/4″ |
| Szín. | Ezüst, Fehér, Fekete |
| Anyagjellemző | Fém, Gumi, műanyag (P.P.) |
| Dugó | Ø44 MM |
| Flexicső Hossza (mm) | 500 mm |
| Szifon típusa | kádszifon |
| Tömeg | 0.194 kg |
|---|---|
| Méretek | 395 x 790 x 305 mm |
| EAN | 5998607353610 |
| Elfolyás Mérete | G 6/4″ |
| Szín. | Ezüst, Fehér, Fekete |
| Anyagjellemző | Fém, Gumi, műanyag (P.P.) |
| Dugó | Ø44 MM |
| Flexicső Hossza (mm) | 500 mm |
| Szifon típusa | kádszifon |
| Tömeg | 0.2 kg |
|---|
Akciós termékek
Elzáró szerelvények
Folyadék adalékok
Folyadék adalékok
Elzáró szerelvények
SCHELL POLAR II fagybiztos, fagymentes kültéri szelep garnitúra
Iszapleválasztó
Fernox TF1 Total Filter COMPACT 22mm Mágneses Iszapleválasztó
Elzáró szerelvények
Csempeszelep