| Tömeg | 0.64 kg |
|---|---|
| Méretek | 385 x 390 x 305 mm |
| EAN | 5998607353627 |
| Becsatlakozás mérete | G 6/4″ |
| Elfolyás Mérete | Ø50 MM |
| Szín. | Fehér, Fekete |
| Anyagjellemző | Gumi, műanyag (P.P.) |
| Bűzzár | vízbűzzár |
| Szifon típusa | kádszifon |
Kádszifon 6/4″
| Tömeg | 0.6 kg |
|---|
Kapcsolódó termékek
Folyadék adalékok
Csempeszelep
Folyadék adalékok
Folyadék adalékok
Elzáró szerelvények
Csempeszelep
Folyadék adalékok
Iszapleválasztó












