| Tömeg | 0.940 kg |
|---|---|
| Méretek | 385 x 390 x 305 mm |
| Tulajdonság 1 | kötőcső |
| EAN | 5998607351227 |
| Tulajdonság 2 | mosógép csatlakozóval |
| Heading | 3922900000 |
| Becsatlakozás mérete | G 6/4″ |
| Elfolyás Mérete | Ø40 MM |
| Szín. | Fehér, Fekete |
| Anyagjellemző | Gumi, műanyag (P.P.) |
Kötőcső Ø40 mm-es, légbeszívóval
Cikkszám: STY-512-L
Kategóriák: Bekötő csövek, Légbeszívó, Szerelvények, Szifonok, Víz-Gáz-Fűtés
Címke: Styron
| Tömeg | 1 kg |
|---|
Kapcsolódó termékek
Elzáró szerelvények
SCHELL POLAR II fagybiztos, fagymentes kültéri szelep garnitúra
Elzáró szerelvények
Folyadék adalékok
Elzáró szerelvények
Folyadék adalékok
Folyadék adalékok
Csempeszelep
Folyadék adalékok













