Műszaki adatok
| Tömeg | 0.39 kg |
|---|---|
| Méretek | 385 x 390 x 305 mm |
| EAN | 5998607365408 |
| Heading | 3922900000 |
| Becsatlakozás mérete | Ø114 MM |
| Elfolyás Mérete | G 6/4″ |
| Szín. | Ezüst, Fehér, Fekete |
| Anyagjellemző | Fém, Gumi, műanyag (P.P.) |
| Tömeg | 0.39 kg |
|---|---|
| Méretek | 385 x 390 x 305 mm |
| EAN | 5998607365408 |
| Heading | 3922900000 |
| Becsatlakozás mérete | Ø114 MM |
| Elfolyás Mérete | G 6/4″ |
| Szín. | Ezüst, Fehér, Fekete |
| Anyagjellemző | Fém, Gumi, műanyag (P.P.) |
| Tömeg | 0.4 kg |
|---|
Folyadék adalékok
Folyadék adalékok
Akciós termékek
Iszapleválasztó
Fernox TF1 Total Filter COMPACT 22mm Mágneses Iszapleválasztó
Iszapleválasztó
Folyadék adalékok
Folyadék adalékok
Elzáró szerelvények