Szuezszifon II. ágú
Műszaki adatok
| Tömeg | 0.32 kg |
|---|---|
| Méretek | 790 x 395 x 305 mm |
| EAN | 5998607350213 |
| Heading | 3922900000 |
| Elfolyás Iránya | oldalkifolyású |
| Szín. | Terrakotta |
| Anyagjellemző | műanyag (P.P.) |
| Bűzzár | vízbűzzár |
| Szifon típusa | padlószifon |
| Tömeg | 0.32 kg |
|---|---|
| Méretek | 790 x 395 x 305 mm |
| EAN | 5998607350213 |
| Heading | 3922900000 |
| Elfolyás Iránya | oldalkifolyású |
| Szín. | Terrakotta |
| Anyagjellemző | műanyag (P.P.) |
| Bűzzár | vízbűzzár |
| Szifon típusa | padlószifon |
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|
Folyadék adalékok
Folyadék adalékok
Elzáró szerelvények
Folyadék adalékok
Folyadék adalékok
Elzáró szerelvények
Elzáró szerelvények
Elzáró szerelvények