Műszaki adatok
| Méretek | 385 x 390 x 305 mm |
|---|---|
| Tulajdonság 1 | szűkítő |
| EAN | 5998607351616 |
| Heading | 3922900000 |
| Becsatlakozás mérete | G 5/4″ |
| Elfolyás Mérete | G 6/4″, Ø32 MM |
| Szín. | Fehér, Fekete |
| Anyagjellemző | Gumi, műanyag (P.P.) |
| Méretek | 385 x 390 x 305 mm |
|---|---|
| Tulajdonság 1 | szűkítő |
| EAN | 5998607351616 |
| Heading | 3922900000 |
| Becsatlakozás mérete | G 5/4″ |
| Elfolyás Mérete | G 6/4″, Ø32 MM |
| Szín. | Fehér, Fekete |
| Anyagjellemző | Gumi, műanyag (P.P.) |
| Tömeg | 0.2 kg |
|---|
Csempeszelep
Folyadék adalékok
Folyadék adalékok
Folyadék adalékok
Iszapleválasztó
Iszapleválasztó
Elzáró szerelvények
Elzáró szerelvények