Műszaki adatok
| Tömeg | 0.224 kg |
|---|---|
| Méretek | 200 x 300 mm |
| Tulajdonság 1 | szűkítő |
| EAN | 5998607351630 |
| Heading | 3922900000 |
| Becsatlakozás mérete | G 5/4″ |
| Elfolyás Mérete | G 6/4″ |
| Szín. | Fehér, Fekete |
| Anyagjellemző | Gumi, műanyag (P.P.) |
| Tömeg | 0.224 kg |
|---|---|
| Méretek | 200 x 300 mm |
| Tulajdonság 1 | szűkítő |
| EAN | 5998607351630 |
| Heading | 3922900000 |
| Becsatlakozás mérete | G 5/4″ |
| Elfolyás Mérete | G 6/4″ |
| Szín. | Fehér, Fekete |
| Anyagjellemző | Gumi, műanyag (P.P.) |
| Tömeg | 0.1 kg |
|---|
Folyadék adalékok
Elzáró szerelvények
Iszapleválasztó
Fernox TF1 Total Filter COMPACT 22mm Mágneses Iszapleválasztó
Folyadék adalékok
Elzáró szerelvények
Elzáró szerelvények
Csempeszelep
Folyadék adalékok